Menu Close

Kariera

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko.

Poszukujemy do współpracy Doradcy Podatkowego.

Oczekujemy:

·        min. 3 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym,

·        bardzo dobrej znajomości przepisów podatkowych,

·        praktycznej znajomości języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

·        przygotowywanie opinii i analiz podatkowych,

·        bieżąca obsługa podatkowa klientów, weryfikacja umów,

·        reprezentacja klientów podczas kontroli, postępowań podatkowych, postępowań sądowo-administracyjnych,

·        wsparcie innych działów kancelarii w zakresie prawa podatkowego.

Oferujemy:

·        możliwość pracy w systemie zdalnym

·        udział w interesujących projektach biznesowych

·        przyjazną atmosferę w ambitnym zespole

·        atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia,

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz ze zdjęciem) na adres kancelaria@wiatr.wroc.pl

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :”Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji o pracę, w szczególności w moim CV, dla potrzeb niezbędnych do procesu obecnych jak i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Kancelarię Radców Prawnych Wiatr i Partnerzy ul. Legnicka 21a/4 Wrocław 53-671″

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy na z kancelarią prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz ze zdjęciem) na adres kancelaria@wiatr.wroc.pl.